KAYABAY HUKUK BÜROSU

Kayabay Hukuk Bürosu 30 yılı aşkın tecrübeli meslek geçmişiyle  birlikte geleceğe yönelik olarak tüm ofis kadrosuyla  birlikte avukatlık ve hukuki danışmanlık hizmeti vermektir.

Hukuk Büromuz çalışanları Avukatlık mesleğini, mesleğin onuruna yakışır şekilde icra eder, “insan” faktörüne önem verir. Müvekkillerinin yanında 25 yılı aşkın  deneyimi ile oluşturduğu hizmet politikalarının icrasını sağlayan takım arkadaşlarını uzun yol arkadaşı olarak kabul eder

Müvekkillerin hukuki sorunlarını benimser ve sonuç odaklı yaklaşımla vekalet ilişkisini yürütür; Hukuk hizmetini çağdaş, yenilikçi yaklaşım ve uzmanlıkla müvekkillerine sunar.

Bu bağlamda hukuk büromuz, müvekkilleriyle karşılıklı güven ilişkisinin kurulmasıyla birlikte, müvekkillerin sorunlarıyla başlangıçtan sonuca ulaşana dek birebir ilgilenmeyi, sürekli gelişmeyi, kaliteyi, ekip çalışmasını, profesyonel yönetim anlayışını, detaylı çalışmayı, bilgilendirmeyi, teknoloji kullanımı ve paylaşımı esas alan bir anlayışla sektöründe lider bir hukuk bürosu olmayı kendine amaç edinmiştir.