Oya KAYABAY

Oya KAYABAY

Avukat, Arabulucu, Uzlaştırmacı, Bilirkişi, Hakem

1983 yılı Dokuz Eylül Üniversitesi Hukuk Fakültesi girişli olup, 4 yıllık lisans eğitimi sonrasında 1987 yılında Dokuz Eylül Üniversitesi Hukuk Fakültesi’nden mezun olmuştur.

Balıkesir Barosu’na kayıtlı olarak 1 yıllık avukatlık stajını tamamladıktan sonra Balıkesir Barosu’na kayıtlı avukat olarak bilfiil 1988 yılından itibaren büromda serbest avukat olarak çalışmaya başlamıştır. Halen de eşi Av. Erol Kayabay ve Av. Duygu Aydın ile birlikte kendisine ait olan Kayabay Hukuk Bürosu’nda serbest avukat olarak çalışmaya devam etmekteyim.

Balıkesir Barosu’na kayıtlı olarak Kadın Hakları ve Çocuk Hakları komisyonlarında çalışmalarım olmuştur

T.C.  Adalet Bakanlığı Hukuk İşleri Genel Müdürlüğü Arabuluculuk Daire Başkanlığı’nda 1799 sicil numarası ile kayıtlı arabulucu olarak arabuluculuk kaydım mevcuttur. Arabulucu siciline kayıtlı olarak arabuluculuk mesleğine de devam etmekteyim.

Özellikle İş Yaşamı ve Hukuku ile Edinilmiş Mallara Katılma Rejimi ve Tasfiyesi ve Genel Hukuk alanında bilirkişilik faaliyetim devam etmektedir.

Erol KAYABAY

Erol KAYABAY

Avukat, Uzlaştırmacı

Dokuz Eylül Üniversitesi Hukuk Fakültesi’nde  tamamladığı 4 yıllık lisans eğitimi sonrasında 1988 yılında Dokuz Eylül Üniversitesi Hukuk Fakültesi’nden mezun olmuştur.

Balıkesir Barosu’na kayıtlı olarak avukatlık stajını tamamladıktan sonra Balıkesir Barosu’na kayıtlı avukat olarak bilfiil 1988 yılından itibaren kendi ofisinde serbest avukat olarak çalışmaya başlamış olup, halen de eşi Av. Oya Kayabay ile birlikte kendine ait olan Kayabay Hukuk Bürosu’nda serbest avukat olarak çalışmaya devam etmektedir.

2016- 2022 yılları arasında Balıkesir Baro Başkanlığı görevini yürütmüştür. Balıkesir Barosu’na bağlı uzlaştırmacıdır.

Duygu AYDIN

Duygu AYDIN

Avukat, Arabulucu

1994 yılında Balıkesir’de doğan Duygu Aydın,

Lise eğitimini Balıkesir’de yer alan Fatma Emin Kutvar Anadolu Lisesi’nde okul üçüncüsü olarak tamamlamış, akabinde girmiş olduğu Marmara Üniversitesi Hukuk  Fakültesi’nden ise onur derecesi ile mezun olmuştur. 

Lisans eğitimi aldığı dönemde dahil olduğu Marmara Üniversitesi Kulüpleri tarafından düzenlenen üniversiteler arası ve uluslararası projelerde aktif rol almış, öğrencilik yıllarından itibaren mesleki alanda iş hayatına dahil olmuştur.

2014 yılında Adalet ve Hukuk Devleti Uluslararası Sempozyumu, 2016 yılında Ceza Muhakemesi Hukukunda Koruma Tedbirleri Sempozyumu, Sağlık Hukuku Sertifika Programı ve Çocuk Hukuku Sertifika Programlarına dahil olarak, saygıdeğer akademisyenlerle çalışma fırsatı yakalamıştır.

Öğrenci olduğu 2012-2015 yıllarında bir basım yayım şirketinde tüm operasyon süreçlerini yönetmiştir. Kurumsal çalışmaya çeşitli şirketlere dahil olarak devam etmiş, şirket genel idari işleri ile yönetim kurulu, genel kurul süreçleri, başta proje bazlı olmak üzere tüm sözleşme süreçlerinde yer almıştır.

Özellikle kadın hakları ve çocuk hakları alanında projeler yürütmektedir.